Targi Budma 2016 zakończyły się w Poznaniu w piątek. Były nieco inne niż rok temu, kiedy to tematem przewodnim były okna i drzwi. Tegoroczna impreza odbywała się pod tytułem Inspiracje Wiedza Biznes….Skoro mówimy o Poznaniu i targach, to warto z racji międzynarodowego charakteru poznańskich imprez handlowych, wspomnieć o tym, które Biuro tłumaczeń w Poznaniu znajduje się na ulicy Głogowskiej chyba najbliżej Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przy Głogowskiej mieści się niewiele Biur tłumaczeń, jednym z nich jest Biuro tłumaczeń Meritum zwane też Meritum Tłumaczenia i Szkolenia Położone jest to biuro genialnie! Bo względem odległości od Międzynarodowych Targów Poznańskich mamy

  • piętnaście minut pieszo
  • parę minut autem albo
  • trzy przystanki tramwajem.

Tłumaczenia partnerów biznesowych ze świata

A warto o tym pamiętać, gdyż na targi przyjeżdżają osoby z różnych stron świata, na Budmie widzieliśmy Chińczyków, spory obszar belgijskich firm (także Soudal), Niemcy, Ukraińcy. Tłumaczenia niemieckiego, francuskiego czy ukraińskiego to dla poznańskich tłumaczy językowy chleb powszedni. Bardziej egzotycznym będzie tłumacz fińskiego, bo branża drzewna z Finlandii była obecna a Poznaniu. Podobnież szwedzkie firmy drzewne, aktywnie działające w Polsce.

Wracając do Meritum, nomen omen, gdzie przetłumaczyć można pisemnie wszystkie języki europejskie, nie tylko wspomniane. Jest to poznański zespół tłumaczy działający w biznesie tłumaczeniowym od lat.